Pre mačky porovnanie ceny

Hills Feline Adult Tuna 5 kg

Hills Feline Adult Tuna 5 kg

Kompletné dieteticky vyvážené krmivo pre dospelé mačky od 1. do 6. roku (min. obsah tuniaka 10%). Obsahuje vyššiu hladinu energie, kontrolovaný obsah proteínov a minerálov, udržuje menej kyslé pH moču. Bez prídavkov farbív, chemických látok a dochucovadiel. Kŕmte len týmto krmivom. Kŕmte len množstvom odpovedajúcim hmotnosti mačky. V prípade ak prechádzate na toto krmivo ako nové, odporúčame dobu prechodu 7 dní a postupné primiešavanie krmiva do starého. Zabezpečte mačke neustály prístup k pitnej vode. Zloženie: Sušené kuracie a morčacie mäso, mletá kukurica, mletá kŕmna ryža, živočíšny tuk, kukuričný lepok, sušené »

Hills Natures Best Feline Kitten Chicken 2 kg

Hills Natures Best Feline Kitten Chicken 2 kg

Kompletné granulované krmivo Hill´s Nature´s Best Kitten - pre mačiatka od odstavu do 12 mesiacov veku a pre mačky v druhej polovici laktácii. Podporuje imunitný systém, udržuje zdravú kožu a lesklkú srsť, vyvážená strava s vyníkajúcou chuťou. Žiadny z produktov Nature´s Best neobsahuje sóju, pšenicu ani mliečne produkty. V priebehu 2. polovice laktácie, môžu byť mačiatka odstavené na rovnaké krmivo, ktorým je kŕmená mačka, čo uľahčuje samotný proces odstavu. Kŕmte množstvom odpovedajúcim váhe mačky. Pokiaľ na toto krmivo prechádzate, odporúčame dobu prechodu 7 dní a nové krmivo postupne primiešavat do starého. Zabezpečte »

Hills Natures Best Feline Adult Chicken 2 kg

Hills Natures Best Feline Adult Chicken 2 kg

Kompletné granulované krmivo Hill´s Nature´s Best Adult - pre dospelé mačky od 1-7 rokov života ideálne vyvážený obsah živín pre dobrý zdravotný stav. Zabraňuje vysokému príjmu živín, ktoré sa môžu podielať na rozvoji chorobných zmien. Podporuje funkciu nervového a imunitného systému. Udržuje zdravú kožu a srsť. Žiadny z produktov Nature´s Best neobsahuje sóju, pšenicu ani mliečne produkty. V priebehu 2. polovice laktácie, môžu byť mačiatka odstavené na rovnaké krmivo, ktorým je kŕmená mačka, čo uľahčuje samotný proces odstavu. Kŕmte množstvom odpovedajúcim váhe mačky. Pokiaľ na toto krmivo prechádzate, odporúčame dobu »

IAMS Hairball Control rich in Chicken 10 kg

IAMS Hairball Control rich in Chicken 10 kg

Kompletní a vyvážené krmivo s nejkvalitnějšími živočišnými proteiny pro kočky od 1 roku citlivé na formování chlupových bezoárů. Kompletní a vyvážené krmivo určené specielně pro dlouhosrsté kočky. Velmi chutné granule s kuřecím masem. Speciální směs vlákniny zvyšuje vylučování chlupů stolicí až o 80%. Vysoce kvalitní živočišné proteiny a tuky použité v krmivech IAMS zaručují vyjímečnou chuť. Krmivo obsahuje všechny živiny, které Vaše kočka potřebuje pro zdraví a vitalitu a to znamená, že nedoporučujeme přidávat žádné doplňky výživy. Znaky krmiva: * křupavé granule se systémem DentalCare redukují tvorbu zubního kamene, »

Ferplast Dama

Ferplast Dama

Velká rohová toaleta pro kočky.

HAGEN (103-50782)

HAGEN (103-50782)

Masivní plastová přepravka s pohodlným vrchním otevíráním. Velikost: 51 x 33 x 35 cm. Pet Cargo Cabrio je pohodlná přepravka pro zvířátka, která má vynikající bezpečnostní prvky s komfortem 5-ti hvězdičkového hotelu! Jak sami víte, cestování se svým miláčkem může být stresující pro Vás oba. Při použití Pet Cargo Cabrio si můžete být jisti, že poskytujete mazlíčkovi bezpečí a pohodlí, které si zaslouží. Váš mazlíček zažívá největšího stresu při návštěvách veterináře. Pet Cargo Cabrio má jedinečné prvky, které ostatní produkty postrádají, jeden z nich je možnost otevírání hořejšího krytu.


1 2 360 61 62 63

Porovnanie ceny - lacné Pre mačky zo spoľahlivých internetových obchodov. Pre mačky aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.